Bu Sayfayı Paylaş
Bu Sayfayı Beğen

Ve Galatasaray Sigthorsson hesabını kesti!

Galatasaray'a geldiği günden beri sakatlık problemleriyle uğraşan Kolbein Sigthorsson, Ocak ayında gönderiliyor.

12.Kasım.2016
Ve Galatasaray Sigthorsson hesabını kesti!

Galatasaray’ın Nantes’tan kiraladığı Kolbein Sigthorsson’un oynamadan bileti kesildi. Teknik direktör Riekerink, golcüden ümidi olmadığını açıkça iletti.

RİEKERİNK KOLBEİN SİGTHORSSON'U SİLDİ

5 Eylül’de dizinden menisküs operasyonu geçiren ve haftalardır takımdan uzak olması kafaları karıştıran İzlandalı forvet Sigthorsson’u Jan Olde Riekerink defterden sildi. Hollandalı teknik adam, bu saatten sonra Sigthosson’un planları içerisinde olmadığını yönetime bildirdi. Riekerink, hafif koşulara başlayan ama dizindeki ağrıları devam eden ve bu durumu ‘kapsül ödemi’ olarak nitelendirilen 26 yaşındaki İzlandalı’nın sahalara dönmesinin ayları bulabileceğini aktardı.

KOLBEİN SİGTHORSSON BİZİ OLUMSUZ ETKİLEDİ

Bu yüzden devre arasında yeni bir forvet isteğini yönetime bildiren Riekerink’in kiralık futbolculara da sıcak bakmadığı ortaya çıktı. Yönetimden çalışmalara başlanmasını isteyen Galatasaray Teknik Direktörü’nün, “Sigthorsson’un yokluğu bizi olumsuz etkiledi. Eren’i rakipler iyi tuttuğunda alternatif üretmekte zorlanıyoruz. Oysa Sigthorsson’u transfer ederken bütün planlarımız buna yönelikti. Ancak hiçbir fayda sağlayamadık” diye konuştu.

(Milliyet)

Club Zigana