Bu Sayfayı Paylaş
Bu Sayfayı Beğen

Karaman imzalıyor!

Ertuğrul Sağlam’la anlaşamayan, Hamza Hamzaoğlu’ndan istediği yüksek ücret nedeniyle vazgeçen Konyaspor, Ünal Karaman’la görüştü.

25.Ekim.2017
Karaman imzalıyor!
Atiker Konyaspor’da Mustafa Reşit Akçay’dan boşalan teknik direktörlük koltuğu için arayışlar hız kazandı. Yeşil-Beyazlılar’da gündeme gelen ilk isim Ertuğrul Sağlam’dı. Ancak yönetim camiadan gelen tepkiler sonrası Sağlam’dan vazgeçti, Hamza Hamzaoğlu’na yöneldi. Daha önce de birçok kez gündeme gelen deneyimli teknik adamla görüşme yapıldı. Hamzaoğlu da görüşmeleri, “Konyaspor’da çalışmak isterim, orası benim yuvam” diyerek doğruladı. Fakat yönetimin, Hamzaoğlu’ndan da istediği yüksek ücret nedeniyle vazgeçtiği ve dün flaş bir hamleyle camianın da çok sevdiği Ünal Karaman’la bir araya geldiği öğrenildi. Son olarak Şanlıurfaspor’u çalıştıran Karaman’la yapılan görüşmenin olumlu geçtiği, yönetim kurulunun bugünkü toplantısının ardından son kararını vereceği bildirildi.
 
Akçay’a telefonla iletildi
 
Hafta içinde UEFA Avrupa Ligi´nde Salzburg´a yenilen, ligde ise Kayserispor deplasmanından 2-1’lik mağlubiyetle puansız ayrılan Konyaspor´da Mustafa Reşit Akçay’la yolların ayrılma şekli tepki topladı. Edinilen bilgiye göre Kayserispor maçının ardından olağanüstü toplanan yönetim Mustafa Reşit Akçay ile yolların ayrılmasına karar verdi. Toplantı sonrası alınan kararın Akçay’a da telefonla iletildiği bildirildi.
Club Zigana