Bu Sayfayı Paylaş
Bu Sayfayı Beğen

Galatasaray'ın sakatları ne durumda?

Galatasaray'da sakatlandığı iddia edilen Lukas Podolski, Ahmet Çalık ve Lionel Carole ile ilgili son bilgiler.

15.Mart.2017
Galatasaray'ın sakatları ne durumda?
Futbolarena'da yer alan habere göre : Igor Tudor'un Galatasaray'ın başına geçmesiyle idmanlara ağırlık vermesi ve çok sayıda futbolcunun da sakatlık yaşaması gündemden düşmüyor. Tudor antrenman tercihinden vazgeçmezken Galatasaray'da sakatlıklar da artarak devam ediyor. Sarı kırmızılı takımda Ahmet Çalık, Lukas Podolski ve Lionel Carole'ün sakatlandığı ifade edilmişti. Lukas Podolski, Ahmet Çalık ve Carole Trabzonspor maçında oynayacak mı? Hafta sonunda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Galatasaray'da Lukas Podolski, Ahmet Çalık ve Lionel Carole de sakatlandı. Bu konu hakkında yaptığımız araştırmalara göre Sarı kırmızılı takımda sağlık kurulunun programı dahilinde bugünkü antrenmana katılmayan Lionel Carole, Ahmet Çalık ve Lukas Podolski'nin, hafta sonunda sahada olacağı belirtildi.
 
YARINKİ İDMANA KATILACAKLAR
 
3 futbolcunun da belirli bir plan dahilinde bugün dinlendirildiği ve Ahmet, Carole ile Podolski'nin, yarınki antrenmana da katılacağı ifade edildi. Galatasaray'da Eren Derdiyok'un sakatlığında son durum Geçtiğimiz hafta Cuma günü yaşadığı sakatlık nedeniyle Gençlerbirliği maçında forma giyemeyen Eren Derdiyok, Trabzonspor karşısında da takımdaki yerini alamayacak. Bunun nedeni ise sakatlandığı gün adalesinde 2. derece zorlanma olduğu açıklanan Eren Derdiyok'un adalesinde küçük de olsa bir yırtığın olduğu ve bu yüzden Trabzon'da forma giyme ihtimalinin kalmadığı öğrenildi. Eren Derdiyok, önümüzdeki hafta lige verilecek olan arayı tedavi ile geçirip Galatasaray'ın, Adanaspor ile oynayacağı lig maçında formasına kavuşacak.

Galatasaray'da sakat futbolcular Cimbomda Serdar Aziz, Semih Kaya, Hakan Balta, Koray Günter, De Jong gibi oyuncuların da çeşitli sakatlıkları bulunuyor. Eğer hafta sonuna kadar Lukas Podolski bir sakatlık yaşarsa sarı kırmızılıların Trabzonspor maçına forvetsiz çıkma ihtimali de var.
Club Zigana