Bu Sayfayı Paylaş
Bu Sayfayı Beğen

Frei'dan sonra o da mı gidiyor?

Beşiktaş'ta Kerim Frei'ın ardından takımdan gidecek isimler netleşiyor.

20.Ocak.2017
Frei'dan sonra o da mı gidiyor?

Beşiktaş'ta Kerim Frei'ın ardından takımdan gidecek isimler netleşiyor. Beşiktaş'ta Kerim Frei'nin takımdan ayrılmasından sonra Veli Kavlak ve Aras Özbiliz'in de takımdan ayrılacağı öğrenildi. Siyah-Beyazlı yönetimin 2 futbolcu için yapılan teklifleri değerlendirdiği ve bu oyuncuları kiralık olarak göndereceği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Sakatlık nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalan Luiz Rhodolfo, Marcelo ve Tosic'in formu sonrası kadroya girmekte zorlandı ve Şenol Güneş'ten süre alamadı. Beşiktaş transfer için uzun süre uğraştığı Rhodolfo'yu sürekli oynayabileceği bir kulübe sezon sonuna kadar kiraya gönderip bu eksiğini kapatmasını sağlamayı planlıyor.

Şenol Güneş'in kupa maçlarında şans verdiği 19 yaşındaki stoper Fatih Aksoy'un da kiralık giderek kendini geliştirmesi ve daha da tecrübelenmesi hedefleniyor.

Bu sezon oynadığı maçlarda kritik goller atan ve Beşiktaş'a puanlar kazandıran Ömer Şişmanoğlu'nun adı Samuel Eto'o transferinde takas olarak geçiyor. Şayet, bu transferde Beşiktaş amacına ulaşamazsa Cenk, Aboubakar ve yeni transfer sonrası forma şansı bulması mucize olan Ömer'in kiralanması gündeme gelebilir.

Beşiktaş altyapısından yetişen 20 yaşındaki Sedat Şahintürk, bu sezon Darıca Gençlerbirliği maçında 71 dakika süre aldı. Diğer kupa maçlarında da kadroya giren genç orta sahanın, kiralanması bekleniyor.

Club Zigana