Bu Sayfayı Paylaş
Bu Sayfayı Beğen

Fatih Terim'den Arda açıklaması

Gazeteciye saldıran Arda'yı kadro dışı bırakan Fatih Terim, oyuncunun Milli Takımı bırakmasının ardından yaptığı açıklamada, "Psikolojisi belki o an için hazır değildi." ifadesini kullandı.

07.Haziran.2017
Fatih Terim'den Arda açıklaması

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Arda Turan'ın uçakta gazeteci Bilal Meşe'ye fiziki saldırıda bulunması ve küfür etmesi nedeniyle kadro dışı kalması, ardından da milli takımı bırakması olayının ardından konuştu.

Kosova maçı öncesinde yapılan idman öncesinde gazetecilerin yanına gelen ve kameraların kapatılmasını isteyen Terim, yaşananlar nedeniyle büyük üzüntü duyduğunu kaydetti.

"ARDA BİZİM EVLADIMIZ"

Arda'nın psikolojik olarak belki de hazır olmadığını kaydeden teknik adam, "Yaşanan olaylardan dolayı üzgünüm. Böyle olmasını kimse istemezdi, ben de istemezdim.

Arda bizim evladımız. Psikolojisi belki o an için hazır değildi. Hem sizin için, hem Arda için üzgünüm" ifadelerini kullandı.

"TOPLANTI YAPTIK, BU SONUÇ ÇIKTI"

Uçakta olaya müdahale etmemesinin nedeni ile ilgili de konuşan Fatih Terim, "En ön kısımdaydım, duyamadım. Hosteslerle basın mensupları arasında bir gerginlik oldu zannettim.

İnce bir ses geldi, kadın sesi sandım. Olayı bana sonra yardımcılarım anlattı. Olay sakinleşsin, otele gidip, dinlenelim, detaylı görüşürüz dedik. Ertesi gün de böyle bir karar aldık. Gün boyu toplantı yaptık ve bu karar çıktı" dedi.

İlgili Haberler

Club Zigana