Bu Sayfayı Paylaş
Bu Sayfayı Beğen

TÜRKİYE'NİN YENİ VE FARKLI TV KANALI TVEM
"Şimdi İnternet Haberciliğinde de Sizinle"

Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir.

Yepyeni ve özgün programları ile yayın hayatını Ulusal kanal olarak devam ettiren Tvem şimdi ise İnternet'te...

Günümüzde çağdaş ve modern yayıncılığın olmazsa olmaz kriterlerini doğru analiz edip son teknoloji ile donatılarak kendi binasında ve son derece üstün özelliklerle hazırlanmış kendi stüdyolarında faaliyete geçmiştir. Güçlü Medya radyo, televizyon, gazete, internet haberciliği konularında Karadeniz Bölgesi'nde yerel olarak başarıyı uzun yıllardır sürdürmüş ve bu başarısını Tvem kanalıyla ulusal olarak da başarıyla sürdürmeyi hedeflemiştir. Hedefleri doğrultusunda Dijital Yayıncılığa da adım atan Tvem, Tvemhaber.com ile sizlere en doğru ve gerçek haberciliği Televizyon'da olduğu gibi internette de sunmaya hedeflemektedir.

Egemenlik Milletin

Tvem'in ilkesi Egemenlik Milletin sloganından da anlaşılacağı gibi halkın Haber sitesi olmak, belli hedef grupları spesifik olarak değerlendirmeden en geniş yelpazede halkın taleplerine en doğru şekilde cevap vermektir. Tüm yaş gruplarının ve halkın her kesiminden okuyucunun kendinden bir şeyler bulabileceği sıcak, samimi ve milletin internette ki aidiyet duygusunu ön plana alan sizlerin haber sitesi mottosu ile yayıncılık anlayışı ile Tvem yayın hayatına başlamıştır.


Karadeniz Gazete Logo