Bu Sayfayı Paylaş
Bu Sayfayı Beğen

Kızım dünyaya gelince...

Şarkıcı Berkay ve eşi Özlem Şahin bebeklerinin dünyaya gelmesine 1 ay kala tüm hazırlıklarını tamamladı.

01.Temmuz.2017
Kızım dünyaya gelince...

Bodrum'da konser veren Berkay hayranları ile buluştu. Gümbet Barlar sokağında bir clubde sahne alan Berkay, yaklaşık iki saat sahnede kaldı, yaptığı esprilerle sevenlerini kahkahaya boğdu. Berkay'ı izlemeye gelen Cengiz İmren de konserden saatler önce kulüpteki yerini aldı. Berkay'ın şarkıları ile eğlenen İmren, zaman zaman Berkay'ın söylediği şarkılara eşlik etti. Berkay Cengiz İmren'i görür görmez sahneye davet etti. Berkay'ı kırmayan İmren sahneye çıkarak yeni albümünden bir şarkı seslendirdi. Berkay ile birlikte kendi şarkısı olan ‘Yalan değil’i söyleyen Cengiz İmren büyük alkış aldı.

GÜNDE 4 SAAT UYKU

Konser öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Berkay'ın yorgun olduğu dikkatlerden kaçmadı. Günde 4 saat uyku ile konserlerine çıktığını açıklayan Berkay “Konserleri bitirip tatil yapmayı planlıyorum. 6 gündür yoğun bir şekilde konserlerimiz vardı. Bazı günler 2 konserimiz oluyordu. Çok yorulduk bu bir haftadır. Son 3 günümüz kaldı. 9 günlük bir konser maratonu vardı, o bitecek. İnşallah konserler sonrasında 3 gün dinleneceğiz. Günlük 4 saat uyuyup konserlere yetişiyorum, son bir haftadır. Allah herkese çalışma kolaylığı versin. Şükredip çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yorucu ama çok keyifli geçiyor konserlerimiz” ifadelerini kullandı.

DOĞUM İÇİN HER ŞEY HAZIR

Berkay, kızının dünyaya gelmesini dört gözle beklediğini söyleyerek “Kızımın dünyaya gelmesine son 4 hafta kaldı. Artık gün sayıyoruz ve aşkla bekliyoruz. Allah nasip ederse sağlıklı dünyaya gelsin. Kızımızın her şeyini eşim hazırladı bekliyoruz artık. Ben kızıma sadece bir kere alışveriş yapabildim. Eşim aylar önce aldı her şeyini hazırladı bekliyoruz artık” ifadelerini kullandı. Baba olacağı için çok heyecanlandığını ifade eden Berkay, evladının vatana millete hayırlı bir insan olmasını isteyerek “Bebeğimiz bize hayat olacak. Ben ilk kez babalık tecrübesini yaşayacağım için baba olan arkadaşlarımızın dediklerini dikkate alacağız. Büyük bir ihtimal bebek gelirse evden dışarı çıkmayacağım. Ülkeye, vatana, millete hayırlı bir evlat olmasını dilerim” dedi.

İlgili Haberler

Club Zigana